Урочистість закледення наріжного каменя

З акту закладення наріжного каменя:

Церемонія відбулася в римо-католицькій парафії Святої Терези від Дитяти Ісуса у смт. Брюховичі Шевченківського району Львівській області недільного дня, 18 червня 2017 року, в урочистість Божого Тіла. (…)
Обряд освячення наріжного каменю під будівництво храму Святої Терези від Дитяти Ісуса та соціального центру для дітей і молоді очолив і звершив архієпископ Мечислав Мокшицький.
В урочистій церемонії взяли участь архієпископ Мечислав Мокшицький – митрополит Львівський РКЦ, (…), о. Юзеф Лясак SAC – віце-генерал отців-паллотинів, о. Зенон Ганас SAC – провінціал отців-паллотинів, (…), о. Ян Нікель – очільник львівського деканату, представники Греко-католицької церкви і Православної церкви КП, священики, монахині, представники місцевої влади, почесні гості, зокрема з Польщі, а також місцева парафіальна спільнота на чолі з настоятелем о. Петром Ворвою SAC і вікарієм о. Євгенієм Цимбалюком SAC.
Наріжний камінь привезли з Лізьє (Франція).
Спроектував святиню архітектор Андрій Павліш. Генеральним підрядником будівництва храму було ПП “Олером”, яке очолював Ярослав Проць, за будівельні роботи відповідав майстер Микола Колиба.
Цей акт з підписами нижчезгаданих осіб вкладаємо до капсули разом із наріжним каменем, пам’ятаючи про майбутні покоління. (…)

Фото: Paweł Worwa Filmowi.net

« 2 of 10 »