Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedziela Wielkanocna. List pasterski

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA                                                                    28 maja 2017

 1. Od jutrzejszego poniedziałku modlitewnie oczekujemy na Zesłanie Ducha Świętego w dzień tzw. Zielonych Świątek. Licznie włączmy się we wspólnotową nowennę do Ducha Świętego, wiedząc, jak bardzo jest nam potrzebne Jego światło i pociecha.

      Przygotowujemy się również do uroczystości Bierzmowania, które w naszej parafii będzie miało miejsce 8 czerwca (czwartek). Pamiętajmy w modlitwie o Irence, która w tym dniu przystąpi do tego „sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej”, a którego udzieli bp Leon Mały.

 1. W środę, 31 maja, będziemy przeżywać święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. w naszej kaplicy bez zmian – 8.00. Otrzymaliśmy zaproszenie do Janowa (Івано-Франкове) gdzie będzie odnowione sanktuarium Janowskiej Najświętszej Maryi Panny.

Kto byłby chętny udać się tam wraz z nami proszę się zgłaszać. Msza św. w Janowie o godz. 19.00.

 1. W tym tygodniu – w najbliższy czwartek – rozpoczynamy czerwiec, miesiąc poświęcony Sercu Pana Jezusa. W naszej kaplicy codziennie po Mszy św. będziemy sprawowali nabożeństwa czerwcowe, podczas których śpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa.
 2. W tym tygodniu przypada też pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Są to szczególne dni, które są również świadectwem naszej wiary i dojrzałości chrześcijańskiej. Dlatego zapraszamy do udziału w adoracji I czwartkowej (po Mszy św. wieczornej), zachęcamy do pierwszopiątkowej spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej za grzechy nasze i całego świata, zapraszamy na Mszę św. w I sobotę – w intencji członków Żywego Różańca oraz we wszystkich intencjach „za żywych”.

            W następną niedzielę wymiana tajemnic Różańcowych.

 1. W przyszłą niedzielę, 4 czerwca, przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tak zwane Zielone Świątki. Będzie to również szczególna niedziela dla naszej parafii. Po raz pierwszy do spowiedzi i do Komunii św. przystąpi Julia. Pamiętajmy w modlitwie o niej i jej rodzinie, aby dobrze przygotowała się do przyjęcia Pana Jezusa do swojego serca.

W tym dniu będzie również Msza św. prymicyjna pallotyna – ks. Leonida Jaroszyńskiego, który niedawno przyjął święcenia kapłańskie. Z błogosławieństwem prymicyjnym jest związany odpust zupełny.

 1. Przypominamy, że wmurowanie kamienia węgielnego w naszym kościele nastąpi 18 czerwca o godz. 18.00. Prośmy Boga przez wstawiennictwo św. Tereski o dobre przygotowanie się do tej uroczystości. Podczas wtorkowej nowenny zanosimy do św. Teresy wszystkie intencje podane nam na kartkach i przez internet.

  КОНФЕРЕНЦІЇ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З НАГОДИ І ТИЖНЯ ВИХОВАННЯ

  (на неділю 28 травня 2017 року)

   

   Любі друзі! Брати і сестри у Христі Ісусі!

   

  Першого червня Церква особливо молиться за всіх дітей. Людина, кожна людина, є Даром Божим і живе повнотою життя і в дитинстві, і в юності, і в зрілому віці, і так само у глибокій старості. Кожен день ми повинні пережити, незважаючи на вік так, наче це наш єдиний день у житті, від якого залежить визначення для вічності.

  Наші молитви за дітей про захист для них від моменту натурального зачаття, через раннє дитинство, перші шкільні роки є турботою про майбутнє Церкви і всього світу. Після молитви за дітей з 2 до 8 червня кожного року рішенням Конференції єпископату України маємо можливість духовно підтримати нашу молодь.

  У ці дні, на початку червня, будемо ревно просити Небесного Отця, щоб захищав молодих людей, які зазнають численних небезпек і духовних, і фізичних. Ці небезпеки сьогодні ще страшніші, ніж 20 або 40 років тому. Молодь живе у специфічній атмосфері, яку формують засоби масової інформації і комунікації. Молодій людині сьогодні складніше захиститися від багатьох загроз, які в різних формах немов полюють на безневинні душі.

  Тому, молоді друзі, прийміть по-перше з довірою поради старших братів і сестер в особі батьків, вчителів та вихователів. Не знаємо людини, яка б не була вдячна за пораду, отриману від тих, хто не побоявся відкрито сказати про небезпеку. Добре мати багато друзів. Але дуже важливо бачити у наших батьках, вихователях і священиках тих, хто дбає про наше майбутнє. Навіть якщо вони нас не хвалять, навіть якщо кажуть нам те, чого би ми не хотіли чути у цю мить. Важливо – бути вдячними за те, що їхні поради дозволяють нам уникнути того, що здатне зруйнувати щасливе майбутнє.

  По-друге. Молодь є відважною. Це величезне багатство молодої людини, коли вона, не дивлячись ні на що, може сказати правду і таку правду, за яку можна заплатити високу ціну. Скільки молодих людей віддали життя або здоров’я, коли під час правління тоталітарної системи все відкрито назвали своїми іменами. Така ваша відвага нехай проявляється й тоді, коли потрібно зробити відважний вибір і перемкнути канал або сторінку в інтернеті, щоби не ковтнути того, що забруднює нашу внутрішність.

  Третє. Молоді серця завжди переповнені свіжими емоціями. Як природа навесні тішить нас чудовими квітами і зеленню, так і молода людина навесні свого життя готова ділитися красою і любов’ю з усіма, і одночасно очікує взаємної любові. У цьому процесі закоханості і пошуку любові бувають і розчарування, і образи, і переживання глибокої депресії. Тому Бог Отець на всі наші сердечні проблеми дав нам Найсвятіше Серце Ісуса, сповнене доброти і любові, і Чисте Непорочне Серце Діви Марії, нашої Небесної Матері. Між цими Серцями потрібно і нам заховати наші, часто заплутані, серця.

  Четверте. Активність молодої людини дає можливість займатися багатьма речами одночасно. Молодій людині все цікаво і всюди хочеться побувати. Це добре. У світі є багато цікавого. Світ ще більш цікавий, ніж інтернет. У наших планах, в навчанні, у всіх турботах та у відпочинку ми повинні знайти місце для спокійної молитви. Від цього залежить майбутнє. Так як готуємося до виконання обов’язків у своїй професії, точно так само своє майбутнє ми повинні побудувати на розмові з Богом. Буває, що і диплом, на який ми розраховували в молодості, може не знадобитися. Але Господь ніколи ще не підвів того, хто уповає на Нього і хто знаходить час на спілкування з Господом. Якщо будеш молитися кожен день і часто сповідатися, то навіть коли через необережність впадеш у якусь глибоку і брудну яму, Господь завжди тебе витягне!

  Тому май завжди при собі Розарій, хрестик, медальйончик Матері Божої і з вірою, без сорому перед людьми, молися. Без сорому вмій схилити коліна перед іконою або перед хрестом, і без сорому вмій перехреститися перед їжею в їдальні, кафе або ресторані.

  І тоді скрізь і повсякчас буде супроводжувати тебе благословення Бога, Який дав нам життя, дозволяє нам радіти цим життям і готує для нас повноту радості в Небі.

  Нехай благословить Вас, дорогі наші молоді друзі, і всіх ваших близьких, батьків, вчителів і ваших священиків Всемогутній і Милосердний Бог Отець, Син і Дух Святий. Амінь.

   

  24 травня 2017 року

  1. N. 22 / 2017

   

   

  Архієпископ та Єпископи

  Конференції Римсько-Католицької Церкви в Україні

 2. ПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ